Kolejna witryna oparta na WordPressie

Torby The North Face Base Camp Duffel

promo262465870Super wytrzymałe torby podróżne Base Camp Duffel to jeden ze sztandarowych produktów marki The North Face. Wykonane z wodoodpornego i wytrzymałego materiału, posiadają mocne, podwójne szwy oraz dodatkowo wzmocniony dół, który wykonany jest z nylony balistycznego. Produkowane w wielu zestawach kolorystycznych i obecnie 6 pojemnościach (33, 50, 69, 95, 132 i 150l) pozwalają wygodnie przewieź każdy ekwipunek.

Wszystkie torby, bez względu na pojemność zapinane są mocnym, dwukierunkowym U-kształtnym zamkiem, a suwaki zamka są na tyle duże, iż możemy je spiąć kłódką bagażową. Pod klapą znajdziemy płaską, siateczkową kieszeń, a na górze klapy okienko na nasze dane ID. W zależności od edycji (roku produkcji) torby ekspedycyjne Base Camp Duffel mogą być wyposażone w boczną kieszeń zapinaną zamek, która dodatkowo wyposażona jest w siateczkową kieszonkę.

4 pasy kompresyjne (po 2 z każdej strony) pozwalają skompresować torbę do mniejszych rozmiarów, a 4 solidne uchwyty transportowe (po 1 na bok) umożliwiają wygodne przenoszenie w rękach. Odpinane, regulowane pasy nośne zapewniają wygodny transport na plecach, co ma dość istotne znaczenie gdy musimy dłużej ją nieść.

Base Camp Duffel to torby wyprawowe zaprojektowane na najtrudniejsze warunki w jakich możesz się znaleźć podczas swoich wojaży po świecie.

Comments are closed


 

Namioty

Dzięki blogowi dowiesz się w jaki sposób wybrać odpowiedni namiot dla siebie i swojej rodziny.